XII Niedziela zwykła

Mk 4, 35-41 Jezus ucisza burzę

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy okres wakacji i urlopów. Podczas odpoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej mszy św. szczególnej rozwadze i dawaniu dobrego świadectwa. Życzymy wszystkim miłego odpoczynku i szczęśliwego powrotu.

2. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 03 – 05 lipca 2024 r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie gminy i kancelarii parafialnej. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii. Zapraszamy.

3. Parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci młodzieży ze służby liturgicznej oraz wszystkich chętnych do posługi w dniach 19 -23 sierpnia 2024 do Torunia. Zapisy i informacje u ks. Tomasza.

4. Uroczystość odpustowa w naszej parafii w sobotę 29 czerwca 2024 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00 z procesją eucharystyczną. W tym roku uroczystość odpustową uświetni chór Wojska Polskiego. O godz. 11.30 koncert kwartetu smyczkowego Żołnierzy Wojska Polskiego. Zapraszamy wszystkich parafian i gości. Prosimy również o pomoc osoby niosące sztandary, feretrony, różaniec, dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów i harcerzy. Ofiary składane w tym dniu przeznaczamy na Stolice Apostolską. Natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. w piątek 28 czerwca 2024 r msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o porządkowanie grobów i obowiązkową segregacje śmieci szkło, plastiki i suche kwiaty.

5. Prasa katolicka. Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress