XIII Niedziela zwykła

Mk 5, 21-43 Wskrzeszenie córki Jaira

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, Mszy św. niedzielnej i o dobrym świadectwie. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą świętą.

2. W tym tygodniu ks. Tomasz będzie obchodził swoje imieniny. Ks. Tomaszowi składamy od całej naszej wspólnoty najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa ,opieki Matki Bożej i wielu łask na drodze życia kapłańskiego dziękując jednocześnie za Twoją pełną zaangażowania posługę duszpasterską w naszej parafii. Msza św. w intencji ks. Tomasza w przyszłą niedzielę o godz. 9.00. Zapraszamy serdecznie.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, i sobota miesiąca. W czwartek na mszy św. o 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychłą beatyfikację bp. Piotra. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz.17.30. W kaplicach w wakacje spowiedzi I piątkowej nie będzie. Zapraszamy do Jedlińska.

4. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę w dniach 3-5 lipca 2024. Zbiórka przed kościołem i rozpoczęcie pielgrzymki mszą św. o godz. 7.00. Po mszy wyjazd na trasę. Powrót autokarem. Spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 18.00 przed kościołem5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Tadeusza Puchalskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress