XI Niedziela zwykła

Mk 4, 26-34 Rozwój królestwa Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Jezusowego codziennie po mszy wieczorowej. Zapraszamy.

2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 21 czerwca o godz. 8.00 w Jedlińsku, a w kaplicach w Jedlance i Zawadach o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci i młodzież do dziękczynnej modlitwy za miniony rok szkolny.

3. Uroczystość odpustowa w naszej parafii 29 czerwca 2024 r. Msze św. tak jak w niedziele. Uroczysta suma o godz. 12.00. Natomiast w wigilię uroczystości św. Piotra i Pawła tj. 28 czerwca 2024 r msza św. na cmentarzu w intencji naszych zmarłych o godz. 17.00. W tym dniu mszy św. popołudniowej w kościele nie będzie. Zapraszamy na cmentarz na mszę św. w intencji zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów na uroczystość odpustową. Pamiętajmy o segregacji śmieci. Informujemy, że w dniu odpustu parafialnego kancelaria nieczynna.

4. Informujemy, że uroczystość dożynkowa w naszej parafii odbędzie się 1 września 2024 o godz. 12.00, a o przygotowanie wieńca dożynkowego i oprawę uroczystości w tym roku prosimy mieszkańców: Zawad Starych i Janek.

5. Marsz dla Życia i Rodziny dzisiaj w Radomiu – rozpoczęcie o 15.00 mszą św. w kościele Farnym a następnie uroczysty przemarsz na plac przed urzędem miejskim i tam wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Zapraszamy.

6. W dniu dzisiejszym w Jedlance Festyn na Sportowo ze strefą kibica na dzisiejszy mecz naszej reprezentacji. Rozpoczęcie festynu o godz. 11.00 . Zapraszamy.

7. We wtorek o 19.30 comiesięczna adoracja a o 20.30 msza św. Zapraszamy serdecznie na modlitewne trwanie przy panu.

8. Prasa katolicka : dzisiaj Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

9. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w dniach 3.07 – 5.07. 2024r. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie Urzędu Gminy i kancelarii parafialnej. Zapraszamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress