V Niedziela zwykła

Mk 1, 29-39 Jezus uzdrawia chorych

Ogłoszenia parafialne

1. W czwartek 11 lutego 2021 wspomnienie M.B z Lourdes – Światowy Dzień Chorego . Na mszę o godz: 17.oo zapraszamy wszystkie osoby chore. Podczas mszy będziemy modlić się w intencji chorych oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Pragniemy w ten sposób wspierać chorych i być z nimi w tych trudnych chwilach.

2. Poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. w przyszłą niedzielę 14. Lutego 2021 o 9.00 dla dzieci ze szkoły w Jedlińsku a o 10.30 w kaplicy w Jedlance dla dzieci ze szkoły w Jedlance i o 10.30 w Zawadach dla dzieci ze szkoły w Zawadach.

3. Składamy podziękowanie za ofiary na remont naszej świątyni oraz ofiary kolędowe. Dzisiaj o 12.00 msza św. w intencji mieszkańców Nart i Gryzowa. Składamy serdeczne podziękowanie anonimowemu darczyńcy za dar dla naszej świątyni w postaci odkurzacza przemysłowego. Bóg zapłać.

4. Prasa Katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress