VI Niedziela zwykła

Mk 1, 40-45 Uzdrowienie trędowatego

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Jest to czas modlitwy przebłagalnej za grzechy pijaństwa a także czas modlitwy o dar abstynencji. Czas Wielkiego Postu jest szczególną do tego okazją. Pamiętajmy o tych intencjach w naszej codziennej modlitwie.

2. Środa Popielcowa – msze św. o 7, 9, 17 a w kaplicy w Zawadach i Jedlance o 10.30 z posypaniem głów popiołem. Obowiązuje post ścisły. W tym dniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, czyli czas duchowego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godz. 17.30. GOZKIE ŻALE w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz: 16.15. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

3. Z prac remontowych: zostały nam do podłączenia nowe energooszczędne oprawy oświetleniowe, pompy ciepła i sprzątanie kościoła. Składamy podziękowanie za ofiary kolędowe oraz na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.

4. Prasa katolicka: Miłujcie się i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Cezarego Skrzypczaka, +Stanisława Śmiechowskiego, + Zdzisława Kosiora. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress