III Niedziela zwykła

Mk 1, 14-20 Jezus wzywa ludzi do nawrócenia i powołuje pierwszych apostołów

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza Niedziela Słowa Bożego niech będzie zachętom i zaproszeniem dla każdego z nas do systematycznej lektury Pisma św.

2. W przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz 9.00 msza św. w intencji mieszkańców Jedlińska o Boże Błogosławieństwo w nowym roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Komisariat policji w Jedlińsku w związku z duża ilością wypadków z udziałem pieszych w ramach akcji: ,, Świeć przykładem – widoczny na drodze bezpieczny po zmroku” zachęca nas do noszenia o zmroku elementów odblaskowych, opasek lub kamizelek, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drogach. Przy wyjściu na stoliku znajdziemy opaski odblaskowe, które bezpłatnie możemy zabrać dla siebie i bliskich. Zachęcamy do włączenia się w akcję.

4. Z prac remontowych w tym tygodniu: zostały zainstalowane już panele fotowoltaiczne, układamy posadzkę w prezbiterium ( zapraszamy do obejrzenia) oraz oczekujemy na przywóz zamówionych pomp ciepła. Pragnę przekazać podziękowanie za ofiary na remont oraz za ofiary kolędowe. Bóg zapłać.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny znajdziemy na stoliku przy wyjściu. Dziękując za wspólną modlitwę ,życzymy miłej niedzieli i dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress