VI Niedziela zwykła

Mk 1, 40-45 Uzdrowienie trędowatego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to czas przebłagania za grzechy pijaństwa oraz modlitwa o siłę i chęci abstynencji dla osób nadużywających alkoholu. Niech okres Wielkiego Postu będzie zachętą dla każdego z nas do podjęcia daru abstynencji w intencji osób uzależnionych.

2. W Środę Popielcową 14 marca msze św. w Jedlińsku o godz: 7.00, 9 .00, i 17.00 Jedlance 11.00 i Zawadach o 10.30. Podczas każdej mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. Obowiązuje w tym dniu post ścisły. W tym dniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu czyli czas duchowego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godz. 17.30. GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz: 16.00

3. W styczniu 2019 r w Panamie organizowane będą Światowe Dni Młodzieży. Nasza diecezja organizuje wyjazd specjalnym samolotem. Zapraszamy młodzież z naszej parafii chętną do uczestnictwa w tym wydarzeniu . Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt z ks. Filipem w celu uzyskania wszelkich informacji i rezerwacji miejsca.

4. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress