V Niedziela zwykła

Mt 5, 13-16 Wy jesteście światłem świata

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po  sumie spotkanie z  Kołami Żywego Różańca.

2. W sobotę 11 lutego 2017 wspomnienie M.B z Lourdes  – Światowy Dzień Chorego . Na mszę o godz: 17.00  zapraszamy wszystkie  osoby  chore. Podczas mszy będziemy modlić się w intencji chorych oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Pragniemy w ten sposób  wspierać  chorych i być z nimi w tych trudnych chwilach. 

3. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza na koncert p. Krystyny Prońko 27 lutego 2017 o godz. 18.00 w Sali OSP. Bilety do nabycia w siedzibie Centrum Kultury.

4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyszli z pomocą w dniu wczorajszym w porządkowaniu świątyni. Bóg zapłać. 

5. Prasa Katolicka : Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny a w nim artykuł o siostrach albertynkach na Syberii oraz wspomnienie o zamordowanej kilka dni temu w Boliwii polskiej wolontariuszce. Zapraszamy do lektury. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress