IV Niedziela zwykła

Mt 5, 1-12a Błogosławieni ubodzy duchem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że dziś po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch. Prosimy o zabranie ze sobą kartki z adresem zamieszkania i numerem PESEL. W dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:00 będzie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Książeczki są do nabycia u katechetów.

3. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego tzw: Święto MB Gromnicznej. Msze św. w kościele i kaplicach wg. porządku niedzielnego. Poświecenie gromnic na każdej mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji sióstr i braci zakonnych oraz o nowe powołania zakonne. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na potrzeby Zakonów Klauzurowych.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek modlimy się o beatyfikacje BP. Piotra. I piątek spowiedź w kościele o godz.16.30 z adoracją Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W Zawadach spowiedź godz. 15.00. W pierwszą sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi i o godz 7.00

5. 3 lutego w piątek wspominamy św. Błażeja patrona chorób gardła. Na mszy wieczorowej poświecenie owoców.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w czwartek na mszę św. o godz. 17.00, a po mszy św. spotkanie formacyjne.

7. Prasa katolicka – dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Henryka Lorenca .Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość życia wiecznego – wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress