Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

J 18, 33b-37 Królestwo Chrystusa nie jest z tego świata

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w kościele katolickim przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego zwaną Niedzielą Króla Wszechświata.

2. W przyszłą niedzielę natomiast rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie Adwentu Godzinki o NMP o godz. 5.30 i Roraty o godz. 6.00. Dla dzieci msza roratnia o godz. 17.00. W sobotę 27 XI 2021 po mszy św. wieczorowej Uroczyste Nieszpory, którymi rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Zapraszamy na tą formę modlitwy.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami 24 listopada o godz. 19.00. Zadanie dla rodziców: odszukać świece chrzcielną dziecka i przynieść ją na spotkanie.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji naszego chóru parafialnego i wszystkich zaangażowanych w oprawę muzyczną w naszej świątyni z okazji ich patronalnego święta św. Cecylii patronki muzyki. Zapraszamy na tę mszę św. wszystkich którym muzyka i śpiew są bliskie sercu.

5. Prasa katolicka na stoliku przy wyjściu – Duży Gość Niedzielny z filmem o nowym polskim błogosławionym ks. Janie Machu i Mały Gość Niedzielny z adwentowym lampionem. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Barbarę Malinowską + Barbarę Kwiatek. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress