XIX Niedziela zwykła

Łk 12, 35-40 Gotowość na przyjście Pana

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w ramach miesiąca modlitw o trzeźwość narodu na mszy św. o godz. 17 będziemy modlić się w intencji osób uzależnionych oraz usłyszymy świadectwa byłych alkoholików, narkomanów i osób współuzależnionych. Zapraszamy

2. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej mszy św. o raz o dawaniu dobrego świadectwa.

3. W dniu wczorajszym o godz. 10.30 wyruszyła z naszej parafii pielgrzymka piesza na Jasną Górę. Bierze w niej udział 90 uczestników. Pamiętajmy o wsparciu modlitewnym naszych pielgrzymów. Codziennie o 21.00 w naszej świątyni Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

4. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

5. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress