XVIII Niedziela zwykła

Łk 12, 13-21 Gromadzić skarby przed Bogiem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W sobotę 6-go sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,9,18 .W naszym dekanacie odpusty w parafii Jasionna i w Goryniu.

2. Rozpoczynamy sierpień miesiąc trzeźwości. Prosimy o dar dobrowolnego wyrzeczenia się napojów alkoholowych. Niech przykład osobistej abstynencji będzie zachętą dla wszystkich nadużywających alkohol do porzucenia wszelkich nałogów. Módlmy się o dar trzeźwości.

3. W dniach od 6 do 13 sierpnia w naszym kościele o godz. 21.00 Apel Jasnogórski z czuwaniem modlitewnym. Zapraszamy serdecznie wszystkich, sympatyków naszej grupy, parafian i gości na ten duchowy czas przeżywania pielgrzymki

4. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę dzisiaj po mszach św. oraz codziennie po mszy św. wieczorowej. Jest możliwy powrót autokarem. Załadunek bagaży w piątek 5 sierpnia 2022 od godz. 18.30. Rozpoczęcie pielgrzymki w Jedlińsku 6 sierpnia – msza o 9.00. 10.30 wyjście na pielgrzymi szlak. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychła beatyfikację bp. Piotra. W pierwszy piątek spowiedź w Kościele w Jedlińsku od godz. 17.30. W kaplicach spowiedzi w I piątek nie będzie.

6. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy . Zapisy w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy.

7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku, a rolnikom Bożego błogosławieństwa w pracach żniwnych.

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny wyłożony na stoliku pod chórem. Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress