Ziemia Święta 2019

Pielgrzymka do Ziemi Świętej, marzec 2019 r.

W dniach 16-23 marca 2019 r. 44 osobowa grupa z naszej parafii uczestniczyła w pielgrzymce śladami Jezusa Chrystusa. Ziemia św. – miejsce, gdzie urodził się, żył i umarł nasz Zbawiciel jest marzeniem każdego chrześcijanina. Przygotowani duchowo z wielkim wzruszeniem stawaliśmy w miejscach szczególnie nam bliskich: Betlejem – narodziny Jezusa, Jerozolima – miejsce męczeństwa i śmierci Jezusa, Nazaret- gdzie żył i wychowywał się jako dziecko, Betania, Kafarnaum, Kana Galilejska, Pustynia Judzka z Morzem Martwym i wiele innych, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wsłuchując się z wielkim zainteresowaniem w treści przekazywane przez p. Hannę nasza przewodniczkę, poznaliśmy również zwyczaje narodu żydowskiego jego historię i współczesne życie tamtejszej ludności. Nie zabrakło również modlitwy za braci Palestyńczyków żyjących w swoistym współczesnym getcie, nieustannie prześladowanych przez naród izraelski. Jesteśmy wdzięczni Bożej Opatrzności, że staliśmy się uczestnikami tych wspaniałych wrażeń i przeżyć duchowych a tym co jeszcze nie byli mówimy naprawdę – warto.

Zapraszamy do Galerii zdjęć …

« z 4 »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress