XXXIII Niedziela zwykła

Łk 21, 5-19 Jezus zapowiada prześladowania swoich wyznawców

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

2. Pielgrzymka do Łagiewnik z racji małej ilości chętnych zostaje odwołana.

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz.12.00 dokonamy uroczystego aktu intronizacji, przyjęcia i zawierzenia nas i naszych rodzin Jezusowi Chrystusowi Królowi w ramach zakończenia obchodów Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia i rocznicy Chrztu Polski.

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 młodzież ze szkoły w Jedlance przedstawi przepiękną, pełną symboliki i wzruszeń inscenizację przygotowaną z racji odzyskania niepodległości. Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i kalendarzy na 2017 r. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym znajdziemy: relację z otwarcia świątyni Opatrzności Bożej, kalendarz na rok 2017 oraz relacje z mszy o beatyfikacje bp. Piotra w Jedlińsku. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii +Józefa Świniarskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia Wieczny odpoczynek…
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress