XXXIII Niedziela zwykła

Mt 25, 14-30 Przypowieść o talentach

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę z okazji św. Cecylii na mszy o godz.12.00 będziemy modlić w intencji członków chóru parafialnego, scholii oraz pana organisty. Zapraszamy.

2. Rejonowy Dzień Młodych sobota 25.11.2023. Organizujemy wyjazd autokarem z naszej parafii. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania z naszych szkół oraz młodzież chętną na to wspólnotowe spotkanie. Zapisy i informacje u ks. Huberta

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w ramach akcji „paczka dla dziecka z domu dziecka” organizowana prze Sołtysa, Koło Gospodyń Wiejskich i Strażaków z Jedlińska. Zachęcamy do wsparcia akcji.

4. Miło nam poinformować, że nasza parafianka p. Stanisława Dobosz uchwałą Kapituły MB Ostrobramskiej została odznaczona złotym medalem za zasługi i zaangażowanie w dzieła miłosierdzia w naszej diecezji. Gratulujemy z całego serca p. Stanisławie tak wielkiego wyróżnienia i dziękujemy za każde dobro, które płynie przez pani ręce oraz piękne świadectwo wiary realizowane w codziennym życiu.

5. Prasa katolicka – dzisiaj Gość Niedzielny znajdziemy na stoliku przy wyjściu. Zapraszamy do lektury.

6. Kalendarze Caritas jako wsparcie dla niepełnosprawnych do nabycia w zakrystii.

7. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy:+ Krzysztofa Zimińskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress