XXVIII Niedziela zwykła

Mt 22, 1-14 Przypowieść o zaproszonych na ucztę

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejszej niedzieli na prośbę Instytutu Statystycznego Kościoła Katolickiego dokonujemy w naszej Ojczyźnie liczenia wiernych uczęszczających na Mszę św. i przyjmujących Komunię św.

2. W środę 18 października przypada wspomnienie św. Łukasza patrona służby zdrowia i 16 rocznica śmierci ks. bpa Jana Chrapka. Modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji wszystkich pracowników służby zdrowia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlitwy i ofiary składane na tace, przeznaczamy na potrzeby misji katolickich.

4. O społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza prosimy w ostatnim tygodniu przed Wszystkimi Świętymi mieszkańców Zawad Starych i Janek.

5. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku przed wyjściem z kościoła.

6. W przyszłą niedzielę 22.10.2017 o godz. 19.00 zapraszamy do Multikina w Radomiu na film Dwie Korony. Jest to ekranizowana opowieść o życiu, działalności i męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zarezerwowane jest 50 biletów. Cena biletu 16 zł. Dojazd do uzgodnienia przy zapisie. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafii.

7. W przyszła niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji s. Ireny i p.Uli z racji imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Pragniemy poinformować, że dokonaliśmy inwentaryzacji grobów na naszym parafialnym cmentarzu. Zapraszamy na str. internetową www.mogily.pl/jedlinsk. Tam umieszczona jest wersja próbna spisu naszego cmentarza ze zdjęciami. Prosimy o sprawdzenie danych do końca października. Jeśli wystąpiłby jakieś błędy to proszę o informację do kancelarii parafialnej w celu naniesienia poprawek. Po weryfikacji, całość spisu inwentaryzacyjnego zostanie umieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej.

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress