XXV Niedziela zwykła

Mk 9, 30-37 Druga zapowiedź męki i wezwanie do pokory

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00, 12.00 i 17.00 projekcja najnowszego filmu o bł. Stefanie Kard Wyszyńskim. Serdecznie zapraszamy.

2. W sobotę 2-go października odbędzie się pielgrzymka Kół Różańcowych do Wysokiego Koła. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przed kościołem. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

3. Informujemy, że w tym tygodniu zostały wywiezione śmiecie z cmentarza koszt 3820zł. Przypominamy więc i prosimy o sortowaniu śmieci na cmentarzu osobno szkło i plastik i osobno suche kwiaty i suche wieńce.

4. W przyszłą niedzielę 26 września 2021 r. od godz. 18.00 do 27.09.2021 do godz.17.00 w naszej parafii będziemy przeżywać Jerycho rodzin wraz z nawiedzeniem obrazu MB Świętorodzinnej oraz relikwii św. małżonków Zeli i Ludwika Martin. Będzie to czas szczególnej modlitwy w intencji małżeństw i rodzin w naszej parafii. Bardzo zachęcamy i prosimy o liczne uczestnictwo szczególnie całych rodzin, aby wypraszać potrzebne łaski miłości, przebaczenia, wzajemnego szacunku i rozumienia siebie nawzajem. Szczegółowy program znajdziemy na ulotkach wyłożonych na stoliku oraz w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. W związku z Jerychem Rodzin w przyszłą niedzielę msza popołudniowa będzie o godz. 18.00 a w poniedziałek o godz.16.30 kończąca Jerycho w naszej parafii. Osoby mające zamówione msze św. w tych dniach prosimy o zwrócenie na to szczególnej uwagi.

5. W tym tygodniu rozpoczną się spotkania duszpasterskie w grupach parafialnych:
Chór – czwartek godz. 19:00
Ministranci – piątek godz. 18:30
Schola starsza – piątek godz. 18:00
Grupa lektorów dorosłych – ostatnia niedziela miesiąca o godz. 18:00
Kręgi Oazy Rodzin – spotkania comiesięczne.
Koła różańcowe – zmianki I niedziela miesiąca
Wszystkich, którzy pragną zbliżyć się do Pana Boga poprzez uczestnictwo w grupach duszpasterskich bardzo serdecznie zapraszamy na spotkania.

6. Spotkanie uczniów kl. 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami 23 września o godz. 19.00.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace w ramach ogólno diecezjalnej zbiórki przeznaczamy na Caritas Diecezji Radomskiej.

8. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku rozpoczyna w tym roku uzupełniający nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej dla dzieci i młodzieży od klasy piątej w zwyż. Szczegółowe informacje w Centrum Kultury w Jedlińsku.

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich, które znajdziemy na stoliku pod chórem. Dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress