XVII Niedziela zwykła

Mt 13, 44-52 Przypowieści o skarbie, o perle i o sieci

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W niedzielę 6-go sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele wg. porządku niedzielnego. W naszym dekanacie odpusty w parafii Jasionna i w Goryniu.

2. Rozpoczynamy sierpień miesiąc trzeźwości. Prosimy o dar dobrowolnego wyrzeczenia się napojów alkoholowych. Niech przykład osobistej abstynencji będzie zachętą dla wszystkich nadużywających alkohol do porzucenia wszelkich nałogów. Módlmy się o dar trzeźwości.

3. W dniach od 6 do 13 sierpnia w naszym kościele o godz. 21.00 Apel Jasnogórski z czuwaniem modlitewnym. Zapraszamy serdecznie wszystkich, sympatyków naszej grupy, parafian i gości na ten duchowy czas przeżywania pielgrzymki

4. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę przez aplikacje oraz codziennie po mszy św. wieczorowej. Jest możliwy powrót autokarem. Składanie bagaży w sobotę 5 sierpnia 2023 od godz. 18.00. Rozpoczęcie pielgrzymki w Jedlińsku 6 sierpnia – msza o 9.00. 10.30 wyjście na pielgrzymi szlak. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychła beatyfikację bp. Piotra. W pierwszy piątek spowiedź w Kościele w Jedlińsku od godz. 17.30. W kaplicach spowiedzi w I piątek nie będzie.

6. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy 13 sierpnia. Zapisy z numerem pesel w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy.

7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku, a rolnikom Bożego błogosławieństwa w pracach żniwnych.

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny wyłożony na stoliku pod chórem. Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress