XXVII Niedziela zwykła

Mt 21, 33-43 Przypowieść o dzierżawcach winnicy

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17:30 a w niedziele o 16:30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z racji nabożeństw różańcowych nie ma w piątki przed mszą św. adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. W środę 7 października w naszej parafii będziemy przeżywać 40 godzinne nabożeństwo. Msze o godz. 7,9,17. Nabożeństwo różańcowe o 17.30. Po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej i indywidualnej adoracji.

3. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek przeznaczymy na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną polską młodzież z mniej zamożnych rodzin. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

4. Dzisiaj na mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.

5. Intencje mszalne na przyszły rok oraz wypominki przyjmowane są w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki na wypominki znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy.

6. W związku z rozpoczynającym się remontem w naszej świątyni od 5 października msze św. i nabożeństwa będą odprawiane w tymczasowym namiocie, który jest rozstawiony na placu kościelnym. Godziny nabożeństw i mszy św. pozostają niezmienione. Prosimy o modlitwę w intencji rozpoczynających się prac. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Duży i Mały Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress