XII Niedziela zwykła

Łk 9,18-24 Wyznanie wiary w Chrystusa i zapowiedź męki

Ogłoszenia parafialne

1. Składamy bardzo serdeczne podziękowania nauczycielom, dzieciom i młodzieży ze szkół gminy Jedlińsk za piękne widowisko historyczne – religijne przedstawione w naszym kościele z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz ofiarowaną tablicę upamiętniającą to wydarzenie.Bóg zapłać.
2. Zakończenie roku szkolnego w piątek 24 czerwca 2016 r o godz. 8.30 w Jedlińsku, a w kaplicy w Jedlance i Zawadach o godz 9.00. Zapraszamy bardzo serdecznie uczniów, dyrekcje szkół, nauczycieli oraz rodziców aby w ten sposób podziękować Bogu za cały rok
pracy i nauki. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 17.00 w Jedlińsku, a godz. 15.00 w Zawadach
3. Pielgrzymka rowerowa z Jedlińska do Częstochowy będzie w dniach 27-29 czerwca 2016 r. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Karola.

4. W piątek uroczystość św. Jana Chrzciciela. Odpust w parafii Stromiec. Z racji tej uroczystości w piątek nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne.
5. Uroczystość odpustowa w naszej parafii wypada 29 czerwca 2016 r., natomiast w wigilie uroczystości św. Piotra i Pawła tj. wtorek 28 czerwca 2016 r. msza św. na cmentarzu o godz:18.00. Prosimy o porządkowanie grobów w tym tygodniu. W tym tygodniu również
będzie koszona trawa i wywóz śmieci z cmentarza.
6. Prasa katolicka: dzisiaj tygodnik Miłujcie się oraz Gość Niedzielny, a w nim akcja w obronie wolnej niedzieli oraz dokładny plan wizyty papieża Franciszka w Polsce z okazji ŚDM. Zapraszamy do lektury.
7. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy +Stanisława Zagrodnika, +Wandę Konopka oraz + Jana Rucikowskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress