XII Niedziela zwykła

Łk 9, 18-24 Wyznanie wiary w Chrystusa i zapowiedź męki

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy oktawę Uroczystości Bożego Ciała. W ciągu tygodnia po mszy św. wieczorowej procesja eucharystyczna.

2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za liczne uczestnictwo w uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za dekorację 4 Ołtarzy: Strażakom i Gminnemu Centrum Kultury, rzemieślnikom i przedsiębiorcom, rodzinom domowego kościoła oraz kołom żywego różańca. Dziękuję wszystkim niosącym feretrony, sztandary, różaniec, baldachim, kołom gospodyń wiejskich za piękne stroje oraz asyście liturgicznej, ministrantom za obsługę procesji, dziewczynkom sypiącym kwiaty oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji procesji. Bóg zapłać.

3. Dziękuję anonimowemu darczyńcy z odnowienie figury Najświętszego Serca Jezusowego na placu przykościelnym.

4. Zakończenie roku szkolnego piątek 24.06.2022 w kościele w Jedlińsku o godz. o 8.30 a w kaplicach w Zawadach i Jedlance o godz.9.00. Zapraszamy uczniów, rodziców, dyrekcje, nauczycieli oraz poczty sztandarowe szkół na wspólne dziękczynienie za miniony rok szkolny.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji ks. Piotra który będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

6. VII Pielgrzymka rowerowa Jedlińsk – Jasna Góra 6,7,8 lipca 2022. zapewniamy humor, pomoc, posiłki ,ubezpieczenie i powrót autokarem. Zapisy w sekretariacie Urzędu Gminy. Zapraszamy na pątniczy szlak.

7. Informujemy również że uroczyste dożynki w naszej parafii będą 28.08.2022 W tym roku o pomoc w przygotowaniu dożynek prosimy mieszkańców Nart i Gryzowa.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby organizowanej w sierpniu pieszej pielgrzymki n Jasną Górę.

9. Prasa katolicka: dzisiaj Mały i Duży oraz specjalny okolicznościowy numer Gościa Niedzielnego oraz kwartalnik Miłujcie się.

10. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy ++ Bartłomieja Skurosza oraz Wiesława Zakrzewskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość zycia wiecznego. Wieczny…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress