VII Niedziela zwykła

Mt 5, 38-48 Przykazanie miłości nieprzyjaciół

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Spotkanie grupy Lektorów Dorosłych dzisiaj po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej.

2. Zaproszenie na uroczystości zapustowe: 24 luty poniedziałek godz 18.00 koncert p. Jacka Wójcickiego – sala OSP Jedlińsk, 25 luty wtorek godz 13.00 rozpoczęcie uroczystości na Rynku z widowiskiem ,, Ścięcie Śmierci” o godz 15.40. Zapraszamy.

3. Niedziela 1 marca 2020 to dzień szczególnej pamięci i modlitwy w intencji Żołnierzy Wyklętych. O godz. 11.30 akademia w wykonaniu uczniów szkoły ze Wsoli a następnie msza św. o godz. 12.00 i przemarsz pod pomnik i tam dalszy ciąg uroczystości upamiętniających bohaterstwo naszych braci. Zapraszamy.

4. Środa Popielcowa – msze św. o 7,9,17, w kaplicy w Zawadach o 10.30 a w Jedlance wyjątkowo o godz. 11.00 z posypaniem głów popiołem. Obowiązuje post ścisły. W tym dniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, czyli czas duchowego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek o godz. 17.30. GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz: 16.15. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. W okresie Wielkiego Postu nie ma adoracji w piątek przed Mszą św. wieczorową Zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.00 będziemy się modlić w intencji ks. Dawida, który obchodzi swoje imieniny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Prasa katolicka : Miłujcie się i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress