VII Niedziela Wielkanocna

Łk 24, 46-53 Jezus został uniesiony do nieba

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc czerwiec czas modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego. Po każdej mszy św. wieczorowej litania do Serca Jezusowego.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Kończy się okres wielkanocny i okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na mszy św. o godz. 18.00 modlimy się o nowe powołania oraz o beatyfikację naszego rodaka Bp. Piotra. Spowiedź w piątek w Jedlińsku o 17.30 a w kaplicach o godz. 15.00. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00.

4. Już dziś pragniemy poinformować i zaprosić na uroczyste obchody 120 rocznicy urodzin Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego w niedzielę 12 czerwca 2022 o godz. 12.00 msza św. a następnie występy orkiestr młodzieżowych na Rynku oraz zwiedzanie muzeum i wystawy poświęconej bp. Piotrowi. Zapraszamy

5. Dzisiaj ostatnia niedziela maja spotkanie formacyjne lektorów dorosłych po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej. Zapraszamy wszystkich lektorów.

6. Prasa katolicka : Duży Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress