VI Niedziela Wielkanocna

J 15, 9-17 Przeznaczyłem was na to, abyście szli i przynosili owoc

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30 w niedziele i święta o godz. 16.30. Zapraszamy.

2. W czwartek 13 maja święto MB Fatimskiej. Msze św. wieczorna o godz. 19.30 a po mszy św. o godz. 20.00 procesja fatimska do 5 ołtarzy zakończona litanią do MB i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. W tym dniu mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwa o 17.30 nie będzie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 19.30.

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 Uroczystość I komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00. Z racji ograniczeń podczas komunii w kościele będą dzieci komunijne wraz z rodzicami. Pozostałych uczestników prosimy o pozostanie przed kościołem. Osoby nie związane z I komunią zapraszamy na msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. W tym dniu mszy św. w kaplicach nie będzie.

4. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek dla 6 miesięcznego Bartusia Przychodzkiego z Sandomierza chorego na rdzeniowy zanik mięśni. W celu powstrzymania choroby i uratowania dziecka konieczne jest podanie leku, który kosztuje 9.5 miliona zł. Jest to sytuacja sprawdzona i wiarygodna. Kochani w imieniu rodziców prosimy o pomoc. Szczegółowe informacje na plakacie.

5. Przypominamy i zapraszamy – w każda środę przed mszą św. o godz. 18.00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Intencje modlitewne przez wstawiennictwo bp. Piotra można zapisywać w księdze intencji wyłożonej w kaplicy M. Bożej. Zapraszamy.

6. Z prac remontowych: rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu prac zagospodarowania terenu wokół kościoła, w tym tygodniu chcemy ułożyć płyty przed kościołem na uroczystość I komunii św. Dziękuję za każdą pomoc i tą duchową jak i tą materialną. Bóg zapłać.

7. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku pod chórem. Zachęcamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Piotra Kołodziejczaka i + Irenę Szczepańską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress