V Niedziela Wielkiego Postu

J 8, 1-11 Od tej chwili już nie grzesz

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15, a Droga Krzyżowa ulicami Jedlińska w piątek o godz.19.00. Msza św. w piątek o godz. 18.30. Trasa jak w latach ubiegłych. Prosimy o wywieszenie tabliczek z numerami stacji. Zapraszamy.

2. Dzisiejszej niedzieli w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi o. Jonasz Sławiński. Dzisiaj nauki rekolekcyjne na każdej mszy św., a w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00 i 17.00. W środę spowiedź od 9.30 – 12.00 oraz 15.00 – 17.00. W kaplicy w Zawadach 11.00 – 12.00. Zapraszamy do uczestnictwa. Spowiedź chorych w sobotę 9 kwietnia od godz. 9.00. W zakrystii można zgłaszać chorych do spowiedzi wielkopostnej.

3. Nocna Droga Krzyżowa z Jastrzębi do Błotnicy 8 kwietnia 2022 r. Rozpoczęcie mszą św. o godz.21.00 w kościele w Jastrzębi. Powrót we własnym zakresie.

4. Spotkanie grupy ministrantów ze szkoły podstawowej w sobotę o godz. 10.00.

5. W przyszłą niedzielę NIEDZIELA PALMOWA. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św. Przed kościołem natomiast zbiórka ofiar dla Antosia Siczka naszego parafianina z Woli Gutowskiej na operacje. Antoś ma złożoną wadę serca wymagającą pilnej operacji niemożliwej do wykonania w Polsce. Zachęcamy do włączenia się w akcję pomocy Antosiowi.

6. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny, a w nim kolejna część rekolekcji o nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy+ Barbarę Kołodziejczak i + Tomasza Gregorczyka . Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress