V Niedziela Wielkanocna

J 13, 31-33a. 34-35 Przykazanie nowe

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym  o godz. 17.00 młodzież klas III gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks .Bp. Piotra Turzyńskiego. Polecamy naszym  modlitwą młodzież i ich rodziny, prosząc o wytrwałość w  wierze i miłość rodzinną. 30 kwietnia natomiast w Błotnicy młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania będzie uczestniczyć w  Diecezjalnym Dniu Bierzmowanych. Wyjazd  autokarem o godz 9:00 z placu przed kościołem.

2. Próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii  św. będą we wtorek 26.04 i czwartek 28.04 o godz:15.30. Zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do komunii.

3. Dzisiaj po sumie z racji pierwszej niedzieli miesiąca spotkanie z Kółkami Różańcowymi i podanie intencji na miesiąc maj.

4. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o godz. 16.30. Prosimy  o odnowienie i udekorowanie figur Matki Bożej oraz przydrożnych krzyży w miejscach zamieszkania oraz zachęcamy do pielęgnowania pięknego zwyczaj gromadzenia się przy nich na tzw. majówki.

5. Spotkanie lektorów dorosłych odbędzie się przyszłą niedzielę o godz. 18.30 w salce katechetycznej. Zmiana terminu nastąpiła z powodu dzisiejszej uroczystości bierzmowania.

6. Na tablicy przy wejściu na plac kościelny pojawiała się informacja z historią naszej parafii, kościoła i Jedlińska. Składam podziękowanie p. Krzysztofowi Kudasowi za wykonanie tablicy a p. Łukaszowi Kwiatkowi za tłumaczenie tekstu na jęz. angielski. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z historią nasze parafii.

7. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę przeznaczamy na spłatę zadłużenia

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim o nadzwyczajnym cudzie eucharystycznym w Legnicy oraz Ratownicy spod Czarnobyla – jak żyją trzydzieści lat po katastrofie atomowej. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress