V Niedziela Wielkanocna

J 15, 1-8 Kto trwa we Mnie, przynosi owoc obfity

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym o godz.18.30 msza św. trydencka. Bardzo serdeczne zapraszamy.

2. Odbiór strojów pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz.17.30. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami.

3. W przyszłą niedzielę po sumie z racji pierwszej niedzieli miesiąca spotkanie z Kółkami Różańcowymi.

4. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o godz. 16.30. Prosimy o odnowienie i udekorowanie figur Matki Bożej oraz przydrożnych krzyży w miejscach zamieszkania oraz zachęcamy do pielęgnowania pięknego zwyczaju gromadzenia się przy nich na tzw. majówki.

5. W czwartek 3 maja uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu na mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencji strażaków i orkiestry strażackiej z okazji ich patronalnego święta św. Floriana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź w Zawadach o 15.00 w Jedlińsku od godz. 17.00. W sobotę msza o NPNMP o godz. 7.00. Przypominamy jednocześnie, że od miesiąca maja msze św. wieczorowe w naszym kościele będą o godz. 18.00 (czas letni).

7. Informujemy, że w tym tygodniu spowiedź codziennie 15 min przed mszą św.

8. Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne za tydzień w czwartek 10 maja godz.18.00. Zmiana terminu z racji uroczystości MB Królowej Polski w tym tygodniu.

9. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

10. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Tadeusza Kowalczyka +Henryka Dziewióra. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych
prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress