Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Łk 2, 16-21 Nadano Mu imię Jezus

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze jak w każdą niedzielę w kościele i kaplicach. Ofiary złożone na tacę w tym dniu przeznaczone są na misje. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej mszy św.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.

3. Koncert kolęd 14.01.2023 godz. 19.00 kościół w Jedlińsku. Wystąpią: chór parafialny, zespół Buła-Band oraz p. Katarzyna Bochyńska-Wojdył (sopran). Zapraszamy

4. W tym tygodniu przypada I czwartek I piątek i sobota miesiąca. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego spowiedź na każdej mszy św. W związku z tym, że spowiedź świąteczna była niedawno, to Ci którzy są w łasce uświęcającej mogą przyjąć komunie św. w pierwszy piątek na mszy św. a wpisy po mszy św.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś świąteczny Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress