Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Łk 2, 1-14 Dzisiaj narodził się nam Zbawiciel

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Wam drodzy Parafianie, rodacy i przybyli Goście, aby te święta były czasem radosnego świętowania, umocnienia wiary w Boga obecnego wśród nas i miłującego każdego człowieka. Niech Chrystusowy pokój zagości na zawsze w waszych rodzinach. To co trudne niech staje się łatwiejsze a tym co radosne dzielmy się z innymi. Błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech na zawsze zagości w naszych sercach.

PODZIĘKOWANIA Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Narodzenia, składamy od całej parafii podziękowania 1.Ks. Prałatowi, ks. Dawidowi ks. Piotrowi za cierpliwą i gorliwą posługę w konfesjonale. Ks. Dawidowi, Panom ze wspólnoty Domowego Kościoła, Druhom Strażakom za przygotowanie żłóbka, świątyni i dekoracji przed świątynią oraz anonimowemu darczyńcy za gwiazdy betlejemskie do świątyni. Chórowi za piękny śpiew, scholi starszej za oprawę muzyczną i ministrantom za obsługę liturgiczną. A wam wszystkim za piękne świadectwo i wspólną modlitwę.

1. W uroczystość Bożego Narodzenia i święto św. Szczepana oraz Nowy Rok msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W piątek 27 grudnia 2019 wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na mszy św. o godz 17.00 błogosławieństwo i spożycie wina.

3. W przyszłą niedzielę 29 grudnia 2019 uroczystość św. Rodziny. Na mszy św. o godz. 17.00 uroczyste błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress