Na koncercie zespołu NiemaGotu

W niedzielny wieczór, 23 października młodzież z naszej parafii, której prawie całą grupę stanowiły osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania uczestniczyli w koncercie zespołu NiemaGotu w parafii pw. św. Łukasza w Radomiu. Jest to zespół który powstał z myślą o Światowych Dniach Młodzieży jakie odbyły się w wakacje w Krakowie. Założycielem oraz autorem większości piosenek jest Jakub Blycharz a główną wokalistką jest Aleksandra Maciejewska. Na koncercie posłuchaliśmy większości piosenek z pierwszej płyty tego zespołu oraz nie zabrakło wspólnie odśpiewanego hymnu ŚDM. 

Wszyscy z wielką euforią i radością bawiliśmy się na koncercie, równocześnie odśpiewując piosenki bardzo szybko wpadające w ucho, a których spora część tekstów jest zaczerpnięta z Psalmów znajdujących się w Piśmie Świętym.   


Ten wspaniały czas jeszcze bardziej zjednoczył naszą grupę oraz pokazał nam, że możemy się bawić i tańczyć również do piosenek o tematyce religijnej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress