IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 1-10 Jezus jest bramą owiec

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne, a zwłaszcza z naszej parafii.

2. Miesiąc maj, to czas szczególnej modlitwy z Maryją. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o 16.30. Zachęcamy również do modlitwy przy figurach w naszych miejscowościach.

3. Wszystkim strażakom z okazji patronalnego święta św. Floriana składamy podziękowanie za ich gorliwą służbę i nieustanną gotowość do niesienia pomocy. Niech św. Florian ma Was zawsze w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski Wam i waszym rodzinom. Szczęść Boże na dalszą służbę.

4. Przypominamy, że od maja do października msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 18.00.

5. Prasa katolicka: dziś Gość Niedzielny wyłożony na stoliku. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Tadeusza Murawskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress