IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 1-10 Jezus jest bramą owiec

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela zwana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś modlitwą i ofiarami na tacę wspieramy nasze Seminarium Duchowne. Za złożone ofiary składamy w imieniu ks. Rektora serdeczne podziękowania.

2. Przypominamy o nabożeństwach maryjnych, które w dni robocze odprawiamy o godz. 1730, a w niedziele i święta o godz. 1630.

3. W dniu jutrzejszym przypada uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę podczas Mszy świętych, które odprawimy jak w dni robocze.

4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przyjdą w tym tygodniu do kościoła na spotkanie we wtorek i czwartek na godz. 1600.

5. W sobotę 13-go maja, w setną rocznicę objawień fatimskich, o godz. 20-tej odprawimy nabożeństwo fatimskie połączone z procesją maryjną i modlitwą różańcową przy pięciu stacjach w Rynku Jedlińska. Nabożeństwo rozpoczniemy w kościele, następnie udamy się na procesję i przy piątej stacji, która jest przed kościołem w kaplicy Matki Bożej odśpiewamy Apel Jasnogórski. Z tej racji nie będzie nabożeństwa maryjnego o godz. 1730, ani Mszy św. o godz. 18-tej. Msza będzie przed procesją, a więc o godz. 1930. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Dziś podczas Mszy św. o godz. 900 modlimy się w intencji ks. Filipa z racji imienin. Księdzu Prefektowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi – Matki Kapłanów na każdy dzień posługi w naszej parafii.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress