III Niedziela Wielkiego Postu

Łk 13, 1-9 Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie

Ogłoszenia Parafialne

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz.: 16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz.: 17.30. Zapraszamy do udziału.

2. W dniu dzisiejszym przypada I rocznica święceń biskupich Bp. Piotra Turzyńskiego. Pamiętajmy w modlitwach o naszym pasterzu, wypraszając dla niego potrzebne łaski do służby wspólnocie naszej diecezji.

3.W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszę
o godz.: 17.00 zapraszamy młodzież gimnazjalną przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W pierwszy piątek spowiedź w Jedlińsku od godz.: 16.30 z adoracją Najświętszego Sakramentu, a w kaplicy w Zawadach od godz.: 15.00. W I sobotę miesiąca msza do Niepokalanego Serca Maryi o godz: 7.00.

4.W piątek 4 marca uroczystość św. Kazimierza patrona naszej diecezji. Zachęcamy do osobistej modlitwy w intencji całe naszej diecezji.

5. Biskup Piotr Turzyński oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty oraz ich dekanalnych i parafialnych duszpasterzy na Wielkopostny Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 marca br. o godzinie 10.00 w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, mieszczącego się przy ulicy Młyńskiej 23/25. Tegoroczny dzień skupienia, przebiegający pod hasłem Miłosierni jak Ojciec, poprowadzi ks. dr Jarosław Wojtkun rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

6. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca, a o godz.9.00 msza dla dzieci. Zapraszamy dzieci klas III przygotowujących się do I komunii św. na poświęcenie książeczek do nabożeństwa.

7. W przyszłą niedzielę również o godz.: 11.30 w kościele w Jedlińsku koncert pieśni pasyjnych i medytacyjnych w wykonaniu naszego chóru. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

8. Z wielką radością informujemy, że grupa naszych Lektorów w kategorii Gimnazja zajęła I miejsce w eliminacjach do finału w XV Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów. Wielkie GRATULACJE dla całej drużyny i naczelnego opiekuna ks. Karola oraz życzenia I miejsca w finale, który odbędzie się 23 kwietnia w Radomiu.

9. Ofiary w przyszłą niedzielę przeznaczamy na spłatę zadłużenia.

10.Prasa katolicka: Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress