III Niedziela Wielkiego Postu

J 4, 5-42 Rozmowa z Samarytanką o wodzie żywej

Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz:16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz:17.30.

2. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu od Koła Różańcowego p. Teresy z Jedlińska oraz rzemieślnikom. Podobnie jak w latach ubiegłych, indywidualne ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać.

3. Rozkład godzin mszy św niedzielnych transmitowanych przez telewizję polską znajdziemy w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii. Informujemy również że ks. Bp ordynariusz udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy św w kościele osobom starszym, osobom z objawami infekcji, dzieciom i młodzieży oraz osobom, które czują obawy przed zarażeniem. Osoby te, uczestniczą we mszy św przez radio lub telewizję. Prosimy jednocześnie wszystkich parafian o gorącą modlitwę w intencji wygaśnięcia epidemii oraz za chorych i tych którzy leczą i ich pielęgnują. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożność dla naszego wspólnego dobra.

4. Prasa katolicka: Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress