III Niedziela Wielkanocna

J 21, 1-19 Trzecie zjawienie się Zmartwychwstałego Apostołom

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna VIII Tydzień Biblijny pod hasłem:,,Gdy usłyszeli Ewangelię, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa” Niech ten czas będzie dla nas zachętą do czytania Pisma św. w naszych domach.

2. Stroje komunijne – odbiór 20 kwietnia 2016 r. środa w salce katechetycznej o godz.18.00 chłopcy i o 18.40 dziewczynki Należności za stroje regulujemy bezpośrednio firmie . Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

3. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza ,modlimy się szczególnie o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Tacę z przyszłej niedzieli przeznaczamy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

4. Przyszła niedziela to również diecezjalny i parafialny dzień dziękczynienia za chrzest Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Rekolekcje w duchowości O. Pio 3-5 czerwca 2016 w Ośrodku Rekolekcyjno- Wypoczynkowym EREM w Kałkowie. Chętnych prosimy o kontakt z sanktuarium . Nr tel. podany na plakacie w gablocie.

6. Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej – obchody w środę 13 kwietnia 2016 o godz 11.00 w Kaplicy w Jedlance połączone z poświęceniem Głazów Pamięci przy szkole w Jedlance. W imieniu całej społeczności bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii zostanie udzielony młodzieży klas III Gimnazjum w niedzielę 24 kwietnia 2016 o godz 17.00 przez ks. Bp. Piotra Turzyńskiego. Próby przed uroczystością 12 ,14 kwietnia o godz 15.30 a 17 kwietnia o godz 17.30. Spowiedź przed bierzmowaniem młodzieży,świadków i rodziców 20 kwietnia o godz 16.00 .

8. Prasa katolicka: Dzisiaj Gość Niedzielny a w nim Droga Krzyżowa Światła czyli 14 stacji ze Zmartwychwstałym Panem oraz artykuł o niedawno zmarłym niezwykłym ks. Janie Kaczkowskim. Zachęcamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress