III Niedziela Wielkanocna

Łk 13, 1-9 Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z błogosławieństwem relikwiami krzyża św. dzisiaj o godz:16.15, natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz:17.30.

2. Składamy podziękowanie dla Koła Różańcowego p Imiołek z Jedlińska za złożoną ofiarę na kwiaty do grobu. Indywidualne, ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki umieszczonej przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i rodziców w środę 23.marca 2022 r. o godz. 19.00. Zapraszamy.

4. W piątek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Na mszy św. o godz.17.00 w łączności z papieżem Franciszkiem będziemy modlić się o pokój na Ukrainie i dokonamy aktu Zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

5. Prasa katolicka: Mały Gość Niedzielny z obrazkiem i modlitwą do św. Michała Archanioła i Gość Niedzielny a w nim znajdziemy artykuł o niezawinionym cierpieniu i dlaczego Bóg dopuszcza aby ginęli niewinni ludzie. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Leszka Muca oraz Małgorzatę Głogowską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress