II Niedziela Wielkiego Postu

Mk 9, 2-10 Pielgrzymując na ziemi, uczestniczymy w życiu wiecznym

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Okres Wielkiego Postu to czas spotkań modlitewnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.15 .Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do uczestnictwa.

2. W dniu dzisiejszym w naszej Ojczyźnie ofiary składane do puszki przeznaczamy na misje jako pomoc polskim misjonarzom. Dziękujemy za dar serca.

3. W przyszła niedzielę na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami. Po mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w salce katechetycznej spotkanie osób odpowiedzialnych za organizację i przebieg pieszej pielgrzymki z naszej parafii na Jasną Górę. Zapraszamy też chętnych, którzy by chcieli pomóc w organizacji i przebiegu pielgrzymki

5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź I piątek w kaplicach o godz. 15.00 a w kościele w Jedlińsku o 16.30. W sobotę msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00. Zapraszamy.

6. Prasa katolicka. Dzisiaj Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Policja i Wójt Gminy Jedlińsk informują o trudnościach jakie mogą pojawić się w dniu 27 luty 2024 wtorek od godz.11.00 – 15.00 na trasie w kierunku Warszawy w związku z organizowaną akcją strajkową rolników.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress