I Niedziela Wielkiego Postu

Mt 4, 1-11 Jezus przez czterdzieści dni pości i jest kuszony

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16.15 z kazaniem pasyjnym i błogosławieństwem relikwiami drzewa Krzyża św. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. Trwamy nieustannie na modlitwie o dar pokoju na Ukrainie, natomiast zgodnie z apelem KEP ofiary składane dzisiaj do puszki po mszach św. przeznaczamy na pomoc mieszkańcom Ukrainy z terenów objętych wojną. Bóg zapłać za dar serca.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek w Jedlińsku od 16.30 a w kaplicach w Jedlance i Zawadach o godz 15.00.

4. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na misje. Ofiary przeznaczamy dla polskich misjonarzy.

5. Prasa katolicka: dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress