II Niedziela zwykła

J 2, 1-12 Pierwszy cud Jezusa w Kanie Galilejskiej

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu wczorajszym ks. Prałat obchodził swoje imieniny z tej to okazji składamy czcigodnemu księdzu najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia, Bożego Błogosławieństwa ,opieki Matki Bożej oraz radości na każdy dzień życia. Polecamy też osobę ks. Prałata w naszych codziennych modlitwach.

2. W dniu dzisiejszym w całej diecezji zbierane są ofiary do puszek na Środki Społecznego Przekazu.

3. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 stycznia o godz. 18:00 w sali parafialnej. Spotkanie poprzedzi msza św. o godz. 17.00 sprawowana w intencji wszystkich pielgrzymów przez O. Zbigniewa dyr. Biura Patron Travel z Warszawy. Zwolniło się dwa miejsca. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

4. Z powodu spotkania pielgrzymkowego, grupa lektorów dorosłych swoje spotkanie w przyszłą niedzielę będzie miała na plebani.

5. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim parafianom bardzo serdecznie dziękujemy za gościnę, miłą atmosferę i życzliwe przyjmowanie księży oraz uszanowanie tradycji kolędowych a także za złożone ofiar, które przeznaczamy na wymianę ogrzewania i termomodernizację naszej świątyni.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. Dziękując za wspólną modlitwę, życzymy miłej niedzieli i dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress