XXIX Niedziela zwykła

Łk 18, 1-8 Wytrwałość w modlitwie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy Dzień Papieski. Z tej to okazji ofiary pieniężne zbierane do puszek po Mszach św. są przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą uzdolnioną młodzież z małych miejscowości.

2. W przyszłą niedzielę w całym kościele katolickim rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Niech ten tydzień zachęci nas do niesienia dobrej nowiny tam, gdzie prowadzą nas ścieżki naszego życia. Taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na misje.

3. Przypominamy o uporządkowaniu grobów i placów wokół nich na Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o segregacji śmieci. W tym roku o społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza prosimy mieszkańców Nart i Gryzowa. Zapraszamy w sobotę 29.10.2022 o godz. 9.00.

4. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku przed wyjściem z kościoła.

5. Bal Wszystkich świętych 28.10.2022 Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i całe rodziny, wspólnoty parafialne do wspólnej zabawy. Pamiętajmy o przebraniu się w strój swojego patrona. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 17.00, a następnie w uroczystym orszaku wszystkich świętych przejdziemy do remizy i tam dalsza część min.: konkursy, nagrody, zabawa taneczna, słodki poczęstunek. Każdy bardzo mile widziany.

6. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i św. Lipki 19.11.2022. Zapisy w kancelarii i zakrystii. Koszt 200 zł. Informacje u ks. Tomasza i p. Moniki Kowalczyk z Woli Gutowskiej.

7. W imieniu rodziców chorej Kingi Wosztyl składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary. Zebraliśmy 2 900 zł. Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress