XXIII Niedziela zwykła

Łk 14, 25-33 Kto nie wyrzeka się wszystkiego, nie może być uczniem Jezusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W czwartek 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (MB Siewnej). W naszym kościele msze św. będą odprawiane o godz. 7 i 18 z poświeceniem ziarna siewnego. W parafii Błotnica jest to tytuł kościoła i uroczystość odpustowa.

2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę 11 września. Zapraszamy na mszę św. o 12.00 po mszy św. spotkanie informacyjne.

3. W każdą niedzielę o godz. 9.00 msza św. dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie przygotowujące się do I komunii św. i dzieci rocznicowe. W tym roku w naszych spotkaniach z Jezusem będzie nam pomagać konkurs biblijny z nagrodami. Zapraszamy.

4. Informujemy, że po przerwie wakacyjnej Parafialny Punkt Caritas czynny jest w czwartki w godz. 16.00 – 18.00. Zapraszamy.

5. Przypominamy, że do czwartku włącznie 8 września trwa zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można codziennie składać na podwórku przy plebani.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Duży Gość Niedzielny, znajdziemy je na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress