XXI Niedziela zwykła

Łk 13, 22-30 Królestwo Boże dostępne dla wszystkich narodów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Uroczystość MB Częstochowskiej w poniedziałek 26 sierpnia 2017. Msze św. z zawierzeniem M.B całej naszej parafii o godz. 7.00 i 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy. W tym dniu uroczystość odpustowa w parafii Jankowice.

2. W przyszłą niedzielę 1 września 2019 o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się jak co roku koncert organowy,, Heroizm Polaków podczas II wojny światowej”. Wystąpią soliści teatru Muzycznego w Łodzi oraz Jerzy Zelnik narrator i Robert Grudzień organy. Zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje na plakatach.

3. Parafialny Zespół Caritas organizuje akcję ,,Tornister Pełen Uśmiechu.” W tym roku pragniemy pomóc dzieciom na Ukrainie. Zostały przywiezione 25 plecaki. Osoby mogące pomóc, prosimy o wzięcie plecaka po mszy św. przed kościołem, napełnienie go dowolnymi artykułami szkolnymi i dostarczenie go do przyszłej niedzieli włącznie do zakrystii lub kancelarii. W imieniu dzieci składamy serdeczne podziękowanie.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

5. Już dzisiaj informujemy, że powiatowo-gminne uroczystości dożynkowe w Jedlińsku będą miała miejsce 8 września 2019 o godz. 11.00. Naszą parafię reprezentują w tym roku mieszkańcy Gutowa i Woli Gutowskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do uroczystego dziękczynienia za tegoroczne zbiory.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress