XVI Niedziela zwykła

Łk 10, 38-42 Jezus w gościnie u Marty i Marii

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 25-go lipca przeżywamy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. Po mszy św. na parkingu przed kościołem poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.

2. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy 13 sierpnia 2022 na wejście pieszej pielgrzymki radomskiej. Zapisy z numerem pesel, telefonem i opłatą 60 zł w zakrystii i kancelarii. Jest zamówionych 3 autokary. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3. Prasa katolicka – Gość Niedzielny zapraszamy do lektury.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie życia.

5. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę do skrzynki wystawionej pod chórem.

6. W imieniu rodziców chorego Szymona Berlińskiego składam serdeczne podziękowanie dla osób którzy modlitwą i ofiarami wsparli leczenie Szymka. Zebrano 4 155 zł. Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy + Artura Sadowskiego i Andrzeja Bogackiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba wieczny odpoczynek …..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress