XIX Niedziela zwykła

Mt 14, 22-33 Jezus chodzi po jeziorze

Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek uroczystość wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie wianków na każdej mszy sw. W tym dniu z Jedlanki o godz. 9.00 wyrusza piesza pielgrzymka do Błotnicy. Mszy św o godz 10.30 w Jedlance nie będzie. Zapraszamy parafian na pielgrzymi szlak. Jeśli by ktoś nie miał jak wrócić z Błotnicy to prosimy o informacje do ks. Tomasza.

2. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej mszy św oraz o dawaniu dobrego świadectwa.

3. W dniu dzisiejszym zakończymy pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Brało w niej udział 110 pątników. Na ręce ks. Piotra kierownika naszej grupy nr.17 składamy serdeczne podziękowania: ks. Piotrowi za organizację, wszystkim pielgrzymom za piękne świadectwo wiary, wszystkim służbom za pomocą a darczyńcom za posiłki i wsparcie pielgrzymów w każdej formie oraz za trwanie modlitewne na wieczornych apelach w naszej świątyni.

4. We wtorek o 9.00 msza św dziękczynna w intencji ks. Piotra na zakończenie posługi w naszej parafii. Zapraszamy

5. Gość Niedzielny. Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress