V Niedziela Wielkiego Postu

J 12, 20-33 Ziarno, które wpadłszy w ziemię obumrze, przynosi plon obfity

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.15, a Droga Krzyżowa ulicami Jedlińska w piątek o godz.19.00. Msza św. w piątek o godz. 18.30. Trasa jak w latach ubiegłych. Prosimy o wywieszenie tabliczek z numerami stacji. Zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi ks. Patryk Korcz. Spowiedź chorych w sobotę 23 kwietnia od godz. 9.00. W zakrystii można zgłaszać chorych do spowiedzi wielkopostnej.

3. W przyszłą niedzielę ogólnopolska Akcja Caritas Pola Nadziei. PZC i SKC przygotował kwiaty żonkile które są symbolem osób chorych na raka. Ofiary z tej akcji przeznaczamy na potrzeby dla osób z chorobą nowotworową.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane do puszki na kwiaty do grobu Pańskiego a szczególnie dla KZR z Jedlińska p. Michalskiej, Płaskowa i Janek.

5. W przyszłą niedzielę NIEDZIELA PALMOWA. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św. Hospicjum Królowej Apostołów z Radomia będzie w tym dniu rozprowadzało palmy i stroiki świąteczne.

6. W niedzielę palmową na mszy św. o godz. 17.00 ks. Bp. Piotr Turzyński udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z rodzinami do wspólnej modlitwy. Próba w poniedziałek o godz. 19.00 i środa o godz. 12.15.

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress