IV Niedziela Wielkanocna

J 10, 11-18 Jezus jest dobrym pasterzem

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o dobre powołania kapłańskie i zakonne, a zwłaszcza z naszej parafii .

2. Miesiąc maj, to czas szczególnej modlitwy z Maryją. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele i święta o 16.30.Zachęcamy również do modlitwy przy figurach MB w naszych miejscowościach i prosimy o ich odnowienie i udekorowanie.

3. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji strażaków i ich rodzin z racji patronalnego święta św. Floriana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jest to nasze podziękowanie za ich codzienną służbę i gotowość niesienia pomocy.

4. Przypominamy, że od maja do października msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 18.00.

5. Dzisiaj po mszy o godz. 12.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I komunii św. Próby przed uroczystością I komunii w każdy wtorek, czwartek, piątek po mszy św. wieczorowej.

6. Prasa katolicka: dziś Mały i Duży Gość Niedzielny wyłożony na stoliku. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress