III Niedziela zwykła

Mt 4, 12-23 Na Jezusie spełnia się zapowiedź Izajasza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza dzień to niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Głównym cel to zwrócenie szczególnej uwagi na wartość Słowa Bożego w naszym życiu. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej lektury Pisma św. w naszych domach..

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza o Matce Bożej o godz. 7.00.Natomiast przyszła niedziela to święto Ofiarowania Pańskiego tzw: Matki Bożej Gromnicznej. Poświecenie gromnic na każdej mszy św. Jest to również dzień Życia Konsekrowanego – dzień szczególnej modlitwy za osoby które poświęciły swoje życie na szczególną służbę Bogu. Taca na Zakony klauzurowe.

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 uroczystość poświecenia i wręczenia modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Książeczki już zostały zakupione.

4. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i młodzież ze szkół średnich do nowo powstającej orkiestry dętej. Zajęcia gry na instrumentach dętych rozpoczynają się od 1 lutego. Szczegółowe informacje w Gminnym Centrum Kultury

5. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

6. Prasa katolicka. Rycerz Niepokalanej i Duży Gość Niedzielny a w nim o nowej inicjatywie papieża Franciszka dotyczącej ustanowienia Niedzieli Słowa Bożego Zapraszamy do lektury.

7. W ostatnim czasie pożegnaliśmy z naszej parafii + Mariannę Rogowską +Stanisława Trzebińskiego +Zbigniewa Grzegorzewskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek ….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress