III Niedziela Wielkanocna

J 21, 1-19 Trzecie zjawienie się Zmartwychwstałego apostołom

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę i święta o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Zachęcamy również do tzw. Majówek przy przydrożnych kapliczkach. Przypominamy jednocześnie, że od maja do października msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 18.00 – czas letni.

2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Wizytację Kanoniczną naszej parafii, której dokona ks. Bp Piotr Turzyński. Zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w mszach św.
PROGRAM WIZYTACJI:
9.00 Msza św. z uroczystym rozpoczęciem wizytacji. Zapraszamy na tę mszę św. szczególnie Domowy Kościół, Koła Różańcowe, Chór, Lektorów Dorosłych, Parafialny Zespół Caritas.
10.30 Spotkanie modlitewne w kaplicy w Jedlance
11.00 Spotkanie modlitewne w kaplicy w Zawadach
12.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy na tą msze św. szczególnie młodzież , scholę, ministrantów.
14.30 Spotkanie z mieszkańcami DPS w Jedlance
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwami za zmarłych na cmentarzu parafialnym

3. Uroczystość MB Królowej Polski we wtorek 3 maja. Msze św. wg porządku niedzielnego 7,9 12,17 i kaplice 10.30

4. We wtorek 3 maja na mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji druhów strażaków i ich rodzin z terenu gminy Jedlińsk z okazji ich patronalnego święta św. Floriana. Pragniemy w ten sposób podziękować za ich gorliwą służbę. Zapraszamy wszystkich strażaków z rodzinami oraz sympatyków.

5. Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, świadków i rodziców w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Jedlińsku od 17.00, a w Jedlance i Zawadach o 15.00

7. Prasa katolicka: Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny- wyłożony na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy +Alfreda Mazana . Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba – wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress