II Niedziela Wielkanocna

J 20, 19-31 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela w całym kościele przeżywana jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kościół w ten sposób przypomina nam o  większej wrażliwości na drugiego człowieka . Bądźmy więc apostołami miłości i miłosierdzia. Ofiary zebrane na tacę przeznaczamy na Caritas.

2. W przyszłą niedzielę na mszy św.o godz.17.00 ks. bp. Piotr Turzyński udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III naszego gimnazjum. Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców, rodziny bierzmowanych oraz dyrekcje i nauczycieli naszego gimnazjum do wspólnej modlitwy w intencji naszej młodzieży w tym bardzo ważnym w ich życiu momencie.

3. Parafialny Zespół Caritas w tym roku w ramach dofinansowania  letniego wypoczynku dzieciom i młodzieży z naszej parafii pragnie zaoferować forme wyjazdu na rekolekcje Oazowe. Wraz z pedagogami szkolnymi zostaną wytypowane osoby, chcące uczestniczyć w tej formie wypoczynku.

4. Prasa katolicka: dziś Mały i Duży Gość Niedzielny .Zapraszamy do lektury.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress