XXXIV Niedziela zwykła

Łk 23, 35-43 Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu, kiedy obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na zakończenie obchodów Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i Jubileuszu 1050 – lecia Chrztu Polski, we wszystkich kościołach naszej ojczyzny, dokonujemy aktu przyjęcia JHS za Króla i Pana. Jest to akt zawierzenia Zbawicielowi życia osobistego, rodzinnego i narodowego . Niech on przyczyni się do obudzenia żywej wiary i kształtowania życia wg. zasad Ewangelii.

2. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę 27 listopada 2016 r. z okazji św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego na mszy o godz. 9.00 będziemy modlić się za wszystkich zajmujących się muzyką i śpiewem w liturgii a szczególnie za naszą orkiestrę, chór i scholę. Zapraszamy

4. W przyszłą niedzielę 27 listopada o godz.18.00 w salce katechetycznej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św. w celu omówienia spraw: strojów komunijnych, fotografa i kamerzysty.

5. W sobotę 26 listopada w WSD w Radomiu organizowana jest uroczystość zakończenia Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji (msza św. poczęstunek oraz koncert znanego Rapera Piotra Kowalczyka Ps. TAU). Zapraszamy uczestników ŚDM ,młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz młodzież naszej parafii do uczestnictwa . Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarem o godz. 10.00. Informacje i zapisy u ks. Filipa.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W okresie adwentu Roraty o godz: 6.00. Dla dzieci o godz. 17.00. Godzinki o 5.30.Zapraszamy.

7.Wolontariusze Szlachetnej Paczki informują, że z naszego terenu zostało zakwalifikowanych do pomocy przez centrale 27 rodzin. Darczyńcy, którzy chcieliby ofiarować szlachetną paczkę, mogą już dokonać wyboru rodzin ze strony internetowej szlachetnej paczki – region Radom Śródmieście i przygotować paczkę. Finał 11 – 12 grudnia w Radomiu. Szczegółowe informacje u p. Agnieszki Migi .Zapraszamy do współpracy.

8.Prasa katolicka – dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. W małym Gościu znajdziemy lampion Adwentowy dla dzieci natomiast w Gościu Niedzielnym artykuł: o znaczeniu aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana oraz o leczeniu homeopatią. Zapraszamy do lektury.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress